Databáze českého amatérského divadla

Videa: Krášterec nad Ohří, Klas, Haló!, CP Divadelní Třebíč 2007


Divadelní společnost KLAS Klášterec nad Ohří, Zdeňka Kovalová a Miroslav Nyklíček na motivy filmu Haló, tady Denisa!: Haló! Režie Miroslav Nyklíček. Hrají: Martina Elisová (Barbara), Jan Valta (Jerry), Zdeňka Kovalová (Denisa), Miroslav Nyklíček (Martin), Kateřina Žižková (Gale), Václav Polda (Frank), Iveta Svobodová (Linda), Václav Štauber (Dr. Brennan), Květuše Hlaváčová (Teta) a Jaroslav Kudla (Barington).
Záznam představení na 16. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2007.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 5. 2007
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:17:14

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':