Databáze českého amatérského divadla

Videa: Ústí nad Orlicí, Vicena, Trouba na večeři, CP Divadelní Třebíč 2001


Divadelní soubor Vicena při Klubcentru Ústí nad Orlicí, Francis Veber: Trouba na večeři. Překlad Marie Miklíková-Gorod, režie Jan Štěpánský, scéna Zdeněk Hájek. Hrají: Vítězslav Bucháček (Pierre), Petr Hájek (Francois), Jaroslav Hubený (Leblanc), Ladislav Skalický nebo Tomáš Hellmuth (Kůň), Zuzana Průchová nebo Iva Nováková (Christine), Radka Boháčková nebo Markéta Justová (Marléne), Jan Štěpánský (Archambaud), Milan Vandas a Věra Hájková (hlasy v telefonu).
Záznam představení na 10. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2001.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 2001
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:42:56

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':