Databáze českého amatérského divadla

Videa: Brněnec, E. Vojana, Monsieur Amédée, CP KDP Vysoké nad Jizerou 2000


Divadelní soubor Eduarda Vojana Brněnec, Alain Reynaud-Fourton: Monsieur Amédée. Režie Oldřich Jedlička a Milada Pavlasová, odborná spolupráce Jan Kučera Heger, Pavel Kunert a František Lešovský j.h., scéna Oldřich Jedlička. Hrají: Antonín Říkovský (Amédée Rousseau), Jana Čiháková (Katia), Lubomír Škarnc (Dédé), Jaroslav Pavelka (Joseph), Vlasta Datinská nebo Alena Kubínová (Kiki), Magda Dvořáková nebo Sylva Ježová (Blanchete), Dušan Blažka nebo Michal Černý (Polo) a Josef Pavlas (Bamumbollo).
Záznam představení na XXXI. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 2000.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 10. 2000
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 01:45:14
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':