Databáze českého amatérského divadla

Videa: Nymburk, Divadlo hudby, Useknuté ucho, CP Divadelní Třebíč 1998


Divadlo hudby při MěKS Nymburk, Jan Řehounek: Useknuté ucho aneb Přeukrutně krvavý příběh o tom, kterak od bran staroslavného královského města Nymburka bylo nuceno poselstvo turecké s hanbou ujížděti. Úprava a režie Jan Strejcovský j.h., výtavrná spolupráce David Šitavanc, hudba Petr Kozák a Patrik Hasan. Hrají Jana Rychetská, Michaela Pecková, Simona Bezoušková, Klára Kubánková, Miroslav Mejstřík, Petr Kozák, Petr Bláha Nejedlý j.h., Jan Strejcovský j.h., Patrik Hasan a Jan Rambousek.
Záznam představení na 7. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 23. 5. 1998
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 0:51:12

Související Obrázky

Nymburk, Divadlo hudby, Useknuté ucho, CP Jiráskův Hronov 1998


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Nymburk, Divadlo hudby, Useknuté ucho, CP Jiráskův Hronov 1998