Databáze českého amatérského divadla

Videa: Krupka, DS Domu kultury, Námluvy s medvědem, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1997


Divadelní soubor Domu kultury Krupka, Anton Pavlovič Čechov: Námluvy s Medvědem. Režie Jana Urbanová, scéna Václav Vašák, Rudolf Rýsl a František Rýsl, hudba Pavel Krs. V aktovce Medvěd hrají Irena Olšáková (Jelena Michajlovna Popovová, vdova), František Rýsl (Grigorij Stěpanovič Smirnov, statkář) a Rudolf Rýsl (Sluha). V aktovce Námluvy hrají Jaromír Kejzlar (Štěpan Stěpanyč Čubukov, statkář), Jitka Vopatová (Natalja, jeho dcera), Václav Vašák (Ivan Vasiljevič Lomov, statkář), dále hrají Štefan Olšák, Vladimír Urban, Irena Víznerová a Veronika Rubášová.
Záznam představení na XXVIII. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 14. 10. 1997
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 0:50:01

Související Obrázky

Krupka, DS DK, A. P. Čechov: Námluvy s Medvědem, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1997


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Krupka, DS DK, A. P. Čechov: Námluvy s Medvědem, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1997