Databáze českého amatérského divadla

Videa: Prachatice, ŠOS, Mirandolina, CP Divadelní Třebíč 1997


Šumavský ochotnický spolek (ŠOS) Prachatice, Carlo Goldoni: Mirandolina. Úprava a režie Petr Soumar, scéna a kostýmy Alena Bigaszová. Hrají Karin Kiripolská (Mirandolina), Roman Mařík (Kavalír di Ripafrata), Kamil Štěpán (Markýz di Forlipopoli), Miloslav Fuchs, Jaroslav Churaň (Hrabě di Albafiorita), Jiří Zikmund (Sklepník Fabrizio), Petr Soumar (Komorník kavalíra), Irena Bigaszová (Herečka Dejanira) a Emilie Popielová (Herečka Hortenzie).
Záznam představení na 6. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 14. 5. 1997
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 1:20:03

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':