Databáze českého amatérského divadla

Videa: Semily, LDO ZUŠ, Vladěnky, O rybáři a jeho ženě, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


DDS Vladěnky LDO ZUŠ Semily (ved. Hana Mocková), Jan Werich, Hana Mocková: O rybáři a jeho ženě. Dramatizace, režie a výprava Hana Mocková. Premiéra 28. 5. 1994. Hrají Barbora Kosová (Ryba), Petra Vrabcová (Žena), Lukáš Rieger (Muž), dále v chóru: Věra Černohouzová, Jana Valská, Lucie Rusová, Jana Maryšková, Kateřina Václavíková, Mlena Václavíková a Marcela Hájková.
Záznam představení na Dětské scéně, 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 22. 6. 1995
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 0:12:52

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':