Databáze českého amatérského divadla

Videa: Úpice, Jednota divadelních ochotníků, Úpice, Poprask na laguně, CP Divadelní Třebíč 1994


Divadlo Aloise Jiráska - Jednota divadelních ochotníků Úpice, Carlo Goldoni: Poprask na laguně. Režie Josef Strnad, výprava Irena Vylíčilová. Hrají Zdeněk Dietrich (Patron Toni), Jana Hetflejšová (Paní Pasqua, jeho žena), Jana Kulhánková (Lucietta, jeho sestra), Pavel Mach (Tita Nane, mladý rybář), Zdeněk Vylíčil (Beppo, bratr Toniho), Květoslav Matyska (Patron Fortunato), Jana Sedláčková (Paní Libera, jeho žena), Zina Rýgrová (Orsetta, sestra paní Libery), Irena Vylíčilová (Checca), František Lusk (Patron Vicenzo), Ivan Pospíšil (Toffolo, lodičkář), Jaroslav Jebousek (Isidoro, koadjuktor), Jaroslav Karlík (Komisař, soudní posel) a Petra Hetflejšová (Gina, prodavačka).
Záznam představení na 3. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 21. 5. 1994
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:30:43

Související Obrázky

Úpice. JDO, Poprask na laguně, Divadelní Třebíč 1994, programová brožura


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Úpice. JDO, Poprask na laguně, Divadelní Třebíč 1994, programová brožura