Databáze českého amatérského divadla

Videa: Praha, Minaret, Lekce, CP Divadelní Třebíč 1994


Divadlo Minaret Praha, Eugène Ionesco: Lekce. Překlad Milena Tomášková, režie Tran Quang Hung, dramaturgie Renata Nechutová, pedagogická spolupráce František Štěpánek, Vladimír Nývlt a Marie Loucká. Hrají Luděk Jiřík (Profesor), Renata Nechutová (Žákyně) a Ivana Cochlarová (Hospodyně).
Záznam představení na 3. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Délka záznamu: 0:56:19

Související Soubory

Související Obrázky

Praha - Letná, Divadlo Minaret, Lekce, JH 1994


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Praha - Letná, Divadlo Minaret, Lekce, JH 1994