Databáze českého amatérského divadla

Videa: Děčín, Desta club, Zlý duch Lumpacivagabundus, CP Divadelní Děčín 1994


Divadelní soubor Desta clubu Děčín, Johan Nepomuk Nestroy: Zlý duch Lumpacivagabundus. Režie P. Jarolím, scéna V. Puchýř. Hrají J. Barták (Nitka), R. Fišer (Kliha), J. Rupp (Flok), K. Vázlerová, J. Benešová, Š. Hátová, M. Drdáková, K. Káninský, V. Puchýř a J. Pola (Kumpáni), J. Škvára (harmonika).
Záznam představení na 3. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 5. 1994
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:24:53
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':