Databáze českého amatérského divadla

Videa: Prachatice, ŠOS, Proti větru (2. část), CP Divadelní Třebíč 2004


Šumavský ochotnický spolek (ŠOS) Prachatice, Jan Kraus: Proti větru (Nahniličko). Režie a hudební dramaturgie Jaromír Hruška. Hrají Jana Levá (Božena), Vratislav Škorpil (Andy), Jana Němečková (Třetí), Karin Štěpánová (Seňorita), Miroslav Gros (Jorge Echar Klavijo), Jana Elčknerová (Balantine) a Zuzana Horová (Čtvrtá).
Záznam 2. části představení na 13. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2004.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 22. 5. 2004
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 0:42:34

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':