Databáze českého amatérského divadla

Videa: Jihlava, De Facto Mimo, Hukot 4, CP Divadelní Třebíč 2002


Nezávislé divadelní studio De Facto Mimo Jihlava, Martin Kolář: Hukot 4. Režie a comics Martin Kolář, hudba a text písně Radioaktivní Láska Matěj Kolář, zpívají Matěj a Martina Wolfovi, dramaturgie Kety Ketnerová, Šumák design Jiří Varhaník. Hrají Martin Kacafírek (Olda), Šaman (Mirda), Martin Kolář (Ferda), Martin Nespěšný (Jurda), Martin Rumler (Baďura), Ondřej Jiráček (Šopák), Karla Zmeková (Anděla), Kety Ketnerová (Hlášení) a Jiří Varhaník (Šumák). Premiéra 10. 10. 2001 u příležitosti 1. výročí spuštění Jaderné elektrárny Temelín.
Záznam představení na 11. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2002.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 5. 2002
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:30:49

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':