Databáze českého amatérského divadla

Videa: Zliv, Hudradlo, Slavík, CP KDP Vysoké nad Jizerou 2001


Divadlo Hudradlo, studio tvořivé dramatiky Zliv, Miroslav Slavík podle Hanse Christiana Andersena: Slavík. Dramatizace, režie a hudba Miroslav Slavík, výprava kolektiv souboru. Hrají Ondřej Havel (Císař), Pavla Jungová a Dana Prokešová (Slavík), Agáta Štěchová, Lucia Pohanková, Monika Kocourková, Hana Lehečková a Tereza Knotková (Vypravěči).
Záznam představení na XXXII. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 2001.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 10. 2001
Místo pořízení: Sál hasičské zbrojnice Vysoké nad Jizerou.
Délka záznamu: 0:35:24
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':