Databáze českého amatérského divadla

Videa: Turnov, Čmukaři, Pletené pohádky, CP KDP Vysoké nad Jizerou 2000


Loutkářský soubor Čmukaři Turnov, Jaroslav Ipser a Daniela Weissová: Pletené pohádky. Režie Jaroslav Ipser a Daniela Weissová, scénografie Jaroslav Ipser. Hrají Jaroslav Ipser a Romana Zemenová.
Záznam představení na XXXI. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 2000.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 10. 2000
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nadJizerou
Délka záznamu: 0:40:36
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':