Databáze českého amatérského divadla

Videa: Hradec Králové, Jesličky, Senior klub, Podzimní koncert, CP Divadelní Třebíč 2000


Divadlo Jesličky - Senior klub Hradec Králové, Aldo Nicolaj: Podzimní koncert aneb Až se zima zeptá, nebudu se bát (Tamboři aneb Tři na lavičce). Překlad Jan Makarius, úprava textu, režie a scénografie Alexandr Gregar, fragmenty Podzimního koncertu Camilla Bargoni hraje na klavír Jan Šimíček. Hrají: Rudolf Faltejsek (Silvestr Boccacio), Alexandr Gregar (Luigi Lapaglia), Jaroslava Faltejsková (Mmbra) a Jitka Pavlíková (Dívka).
Záznam představení na 9. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2000.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 5. 2000
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:15:46

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':