Databáze českého amatérského divadla

Videa: Stochov, Luna, Pokojíček, CP Divadelní Třebíč 2000


Divadlo Luna Stochov, Jan Antonín Pitínský: Pokojíček. Režie Luboš Fleischmann, dramaturgie Jaroslav Kodeš j.-h. a Luboš Fleischmann, scéna kolektiv divadla, kostýmy Šárka Vyskočilová, hudba Roman Rejna j.h. Hrají Marie Ježková (Matka), Petr Bláha Nejedlý j.h. (Otec), Nataša Gáčová (Lída), Petr Zemek (Jiří), Radovan Doubrava (Viktor), Šárka Vyskočilová (Marie).
Záznam představení na 9. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2000.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 5. 2000
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:49:48

Související Soubory

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':