Databáze českého amatérského divadla

Videa: Blansko, Blanenské divadlo, Elektrická puma, CP Divadelní Třebíč 2000


Blanenské divadlo Blansko, Jiří Suchý, Ferdinand Havlík: Elektrická puma aneb Malý sen velkého bezdomovce jinak též Homeless musical party. Režie a scénografie Jiří Polášek, instrumentace a hudební nastudování Jaroslav Kubiš, pohybové inspirace Petr Boria. Hrají Vladimír Vrtěl (František Bond a dalších 8 postav), Irena Vrtělová (Consuela a dalších 9 postav), Eduard Hofman (Hadžadžadže a dalších 6 postav včetně mechanizované jednotky v akci), Lucie Odehnalová (Nedočkavá dívka a zpěvačka písní), Lenka Dvořáková, Kateřina Vrtělová (zpěvačka písní) a Vladimír Michálek (zpěvák písní). Hudba: Tomáš Janík, Jaroslav Kubiš, Petr Staněk, Pavel Svoboda, Marek Trávníček a Jan Vrtěl.
Záznam představení na 9. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2000.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 5. 2000
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:58:15

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':