Databáze českého amatérského divadla

Videa: Turnov, Čmukaři, Kašpárek chodí pěšky, CP Jiráskův Hronov 1999


Loutkářský soubor Čmukaři Turnov, Jaroslav Ipser, Daniela Weissová a Romana Zemenová: Kašpárek chodí pěšky. Režie kolektiv souboru, scéna a loutky Jaroslav Ipser a Romana Zemenová. Hrají Jaroslav Ipser, Daniela Weissová a Romana Zemenová.
Záznam představení na 69. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové divadelní přehlídce amatérského divadla se zahraniční účastí 1999.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 12. 8. 1999
Místo pořízení: Sál Josefa Čapka v Hronově
Délka záznamu: 0:47:42
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':