Databáze českého amatérského divadla

Videa: Brno, Studio Dům, Odpady, I. část - Stárnutí, CP Jiráskův Hronov 1999


Stuio Dům Brno, Eva Táálská: Odpady, 1. část - Stárnutí. Scénář a režie Eva Tálská, pohybová spolupráce Alena Ambrová, výtvarné zastřešení Marie Jirásková, výprava Kateřina Hájková. V 1. příběhu hraají Tomáš Pavčík (On), Eva Kratochvílová (Ona), Barbora Vrbová a Pavla Havlíková nebo Jana Černá (Malé Ony). V 2. příběhu hrají David Drozd (On), Barbora Vrbová (Ona) a Alice Bártová (Ta druhá). V 3. příběhu hrají Petr Reif (On), Šárka Pavelková (Ona vepředu) a Eva Slachová (Ona vzadu). Ve 4. příběhu hraje Kateřina Zduubová (Ona sama). V 5. příběhu hrají Eduuard ličná (On) a Jana Černá (Ona).
Záznam představení na 69. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové divadelní přehlídce amatérského divadla se zahraniční účastí 1999.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 7. 8. 1999
Místo pořízení: Sál Josefa Čapka v Hronově
Délka záznamu: 0:35:21

Související Soubory

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':