Databáze českého amatérského divadla

Videa: Hradec Králové, Jesličky, Beregov, CP Divadelní Třebíč 1998


Divadlo Jesličky ZUŠ Na Střezině Hradec Králové, Arkadij Timofejevič Averčenko: Beregov. Scénář a režie Josef Tejkl, scénografie Jan Josef Porte, hudební spolupráce Eva Černíková. Hrají Jan Pilař a Michal Drtina (Beregov), Jana Portyková (Valentina), Václav Špaček (Alexandr), Monika Janáková (Lipočka), Antonín Fendrych (Nikolaj Ivanyč), Veronika Mašková (Zoja), Kateřina Vainarová (Jelena), Ilona Semrádová (Soňa), Zdeňka Fígrová (Marja), Lenka Krausová (Gymnazistka), Vladimír Hubka (Vasjukanov), Zdeněk Vrága (Žoržík), Hubert Kozlovský (Dr. Kašicin), Jan Trefanec (Konstantin), dále pak Michaela Stiborová, Marcela Exnerová a Adéla Kopičová.
Záznam představení na 7. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 23. 5. 1998
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:28:46

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':