Databáze českého amatérského divadla

Videa: Vysoké nad Jizerou, Krakonoš, Kdes to byl(a) v noci, CP Divadelní Třebíč 1998


Divadelní spolek Krakonoš Vysoké nad Jizerou, Alan Ayckbourn: Kdes to byl(a) v noci. Režie Marie Trunečková a Pavlína Morávková, hudba Pavel Štrobl, výroba scény Josef Hejral. Hrají Robert Nesvadba (Frank Foster), Lucie Nesvadbová (Fiona Fosterová), Vladimír Vodseďálek (William Featerston), Jana Vodseďálková (Mary Featerstonová), Jiří Pošepný (Bob Philips) a Pavlína Morávková (Tereza Philipsová).
Záznam představení na 7. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 21. 5. 1998
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:35:39

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':