Databáze českého amatérského divadla

Videa: Brno, Studio Dům, Arlekino vévodou bretaňským, CP Jiráskův Hronov 1997


Studio Dům Brno, Hubert Krejčí: Arlekino vévodou bretaňským aneb Král Leyr a jeho tři dcery neboli Zkamenělý princ. Režie, scénář a realizace pohybu Hubert Krejčí, asistent režie, asistent scénáristky a vedení hudby Pavel Drábek, asistentka režie Simona Juračková, spolupráce na scénáři Simona Juračková a kolektiv souboru, výprava a design Marie Jirásková, asistent výpravy a program Tomáš Hrůza, asistentka výpravy, program a plakát Sylva Marková, spolupráce na výpravě Barbora Příhodová, Sylva Vondrová a Gabriela Dudová, pohybová spolupráce Igor Dostálek a Alena Ambrová, spolupracovali Antonín Maloň, Miroslav Ambroz, Jiří Vaněk, Radan Koryčanský a Miloš Štědroň. Vedení Studia Dům Eva Tálská.
Hrají Radim Schwab (Leyr), Tomáš Hrůza (Arbogast), Pavel Drábek (Arlekino, Vévoda bretaňský, Vrátný, Vesničan), Martin Holla (Capitano Spavento), Ondřej Schneider (Orlando), Petr Reif (Trombino), Michaela Procházková (Kapitán "Letící vlaštovky", Učitel, Velitel), Tomáš Pavčík (Sluhové, Komoří, Plavčík, Rybař a dal.), Petr Reif (Sluha, Voják), Ondřej Schneider (Setník, Sluha), Eva Vrbková (Gonorell), Simona Juračková (Ragan), Jana Černá (Cordella), Kateřina Zdubová (Tarantullina), Barbara Vrbová, Lucie Pelíšková, Michal Vojáček nebo Jan Kyncl nebo... (hudebníci).
Záznam představení na 67. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové divadelní přehlídce amatérského divadla se zahraniční účastí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 9. 8. 1997
Místo pořízení: Sokolovna Hronov
Délka záznamu: 1:30:04

Související Soubory

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':