Databáze českého amatérského divadla

Videa: Ústí nad Labem, Mladá scéna, Mauglí, CP Jiráskův Hronov 1997


Mladá scéna Ústí nad Labem, Rudyard Kipling, Kristina Herzinová: Mauglí. Režie a scéna Pavel Trdla, aistentka režie a kostýmy Ktistina Herzinová. Hrají Dominik Holub, Lukáš Výrava a Vít Herzina (Mauglí), Josef Barták (Akéla), Bohumil Herzina (Baghéra), Jindřich Holub (Šer-Chán), M. Hanzlíček (Šakal), Lucie Výravová (Luňák), Kristina Herzinová (Rakšás), Tomáš Eisner (Balů), Zdeněk Balcar (Had Ká), J. Bartáková (Hyena). Zdeněk Balcar, Miloš Koudelka, R. Zemanová a další (Vlci), Lucie Výravová, Kamila Sottnerová a V. Balcar (Vlčata), Lucie Herzinová, Jana Ryšavá, Eva Výravová, Lukáš Výrava, Dominik Holub, Klára Sottnerová, M. Balcarová a P. Jílková (Opice).
Záznam představení na 67. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové divadelní přehlídce amatérského divadla se zahraniční účastí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 8. 8. 1997
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo Hronov
Délka záznamu: 1:04:22
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':