Databáze českého amatérského divadla

Videa: Břeclav, Regina, Bazamar, CP Jiráskův Hronov 1997


Divadlo poezie Regina Břeclav, Jakub Hron Metánovský: Ba-za-mar aneb Z deníků profesora Jakuba Hrona Metánovského. Režie Martin Jenků a Zdeněk Miklín, dramaturgie Miroslav Tiefenbach, scénář Martin Janků, Zdeněk Miklín a Miroslav Tiefenbach, hudba Martin Bartoš, Eva Rebendová, Ladislav straka a další. Účinkují Lukáš Adámek, Martin Bartoš, Petra Brandalíková, Majka Holobrádková, Michal Kern, Martin Mazanec, Roman Petrla, Gábina Plodková, Eva Rebendová a Hana Soldánová.
Záznam představení na 67. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové divadelní přehlídce amatérského divadla se zahraniční účastí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 2. 8. 1997
Místo pořízení: Sokolovna Hronov
Délka záznamu: 0:37:17
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':