Databáze českého amatérského divadla

Videa: Praha, Excelsior, Frankenstein, CP Divadelní Třebíč 1997


Divadlo Excelsior Praha, Jiří Hladký na motivy románu Mary Shellyové a filmu amareického režiséra Jamese Whilea: Frankenstein. Režie Jiří Hladký. Hrají Pavel Bořkovec (Dr. Frankenstein), Jitka Weinarová (Slečna Lavenzová), Marek Vojtěch (Prof. Waldmann), Lucie Ondráčková (Komorná Justýna), Vít Schuster (Asistent Fritz), David Macháček (Monstrum Herrmann), Elena Georgieva (Subreta Marlen), Vít Schuster (Playboy Clerval), Martin Tomáš (Zahradník Poltera), Jitka Fufková (Gretl, jeho dcera) a Jiří Stöckl (Inspektor Müller).
Záznam představení na 6. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 1997
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:32:47

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':