Databáze českého amatérského divadla

Videa: Lysá nad Labem, AHA!, Pravdivé příběhy, CP Divadelní Třebíč 2014


Divadlo AHA! Lysá nad Labem, Boris Vian: Pravdivé příběhy (Adam, Eva a třetí sex / Blues pro černého kocoura / Budovatelé říše). Překlad Patrick Ouředník a Jan Tomek, režie Miroslav Pokorný, hudba Petr Moravec a světoví mistři. Hrají Pavlína Bořek Dohalská (Kurva), René Dubovský (Bůh, Druhý Američan), Karel Koula (Gabriel, Muž ve cvičkách), Pavlína Kročová (Kočičí pěstounka, Husa), Dina Kulichová (Holka, Zenóbie), Lenka Liederhausová (Sestra), Miroslav Liederhaus (Boris Vian), Petr Moravec (Muzikant za oponou), Melánie Moravcová (Domovnice, Matka), Miroslav Pokorný (Muž s lanem na krku, Soused Skovajsa), Miroslav Pokorný ml. (Kocour), Vítek Pokorný (Petr Gna), Jaroslav Albín Procházka (Adam, Exibicionista, Schmürz), Jiří Rezek (Muž s novinami, Otec), Jarmil Škvrna (Had, První Američan), Ivana Tichá (Eva, Holka) a Ladislav Laštovka (Jeptiška, Číšník).
Záznam představení na 6. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 5. 1997
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 0:12:04

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':