Databáze českého amatérského divadla

Videa: Polná. Duha, Kdo je tady slepice, CP Divadelní Třebíč 1997


Divadelní soubor Duha Polná, Petr Vaněk a Jitka Smejkalová: Kdo je tady slepice? Režie Petr Vaněk, kostýmy M. Vaňková. Hrají F. Veselá (Otec), M. Vaňková (Matka), L. Musilová (Bábinka), Jitka Smejkalová (Betty), Petr Vaněk (Bob), A. Zástěra (Kettle), J. Richterová (Kettleová), J. Richter (Elvin), S. Hudeček (Hicks), I. Smejaklová (Hicksová), S. Žilková (Mami), Olga, Ilona, Markéta, Kája, Martina a Lenka (Kuřata), R. Žilka a Filípek (Kohoutek).
Záznam představení na 6. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 15. 5. 1997
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:21:22

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':