Databáze českého amatérského divadla

Videa: Kroměříž, DK, Malované na skle, CP Divadelní Třebíč 1997


Divadelní soubor Domu kultury Kroměříž, Ernest Bryll, Kateřina Gartnerová: Malované na skle aneb Jánošík. Překlad Ota Ornest a Mojmíra Janaišová, hudba Kateřina Gartnerová, režie Karel Hoffmann j.h., choreografie Alena Pavelková j.h., kostýmy Kateřina Šimková. Hrají Radek Štěpán (Jánošík), Romana Blažková (Anděl), Radek Svoboda (Ďábel), Dagmar Rakušanová (Smrt), Kateřina Šimková (Matka), Jiří Kašík, Jan Svoboda a Michal Hošek (Žandáři), Broněk Mašík a Lukáš "Kolby" Bartoň (Zbojníci), Martina Pulkrábková, Staňka Pulkrábková, Jana Štěpánová,Marcela Chrastinová, Lucie Štěrbová, Andrea Ševčíková, David Gregor a Marek "Mazel" Vymlátil (dívky, zbojníci, žandáři, dav).
Záznam představení na 6. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Délka záznamu: 1:13:41

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':