Databáze českého amatérského divadla

Videa: Horní Moštěnice, Divadlo Nad kinem MKS, Byl to skřivan, CP Krakonošův divadelní podzim Vysoké n. Jiz. 1996


Divadlo Nad kinem MKS Horní Moštěnice, Ephraim Kishon: Byl to skřivan. Překlad Alex Koenigsmark, režie Ludmila Kučmeříková, scéna Zdeněk Juřena j.h. Hrají Slavomír Odložil (Romeo Montek, učitel a Bratr Vavřinec, Františkán), Alena Hošťálková (Julie Monteková-Kapuletová; Lukrecie, její a Montekova dcera; Chůva), Ivo Šoman (William Shakespeare) a Miroslav Pěček (Zemřelý básník).
Záznam představení na CP Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, 27. přehlídce venkovských divadelních souborů 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 10. 1996
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 1:32:49

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':