Databáze českého amatérského divadla

Videa: Hradec Králové, Jesličky, Pavilon č. 6, CP Divadelní Třebíč 1996


Divadlo Jesličky ZUŠ Na Střezině Hradec Králové, Anton Pavlovič Čechov: Pavilón č. 6. Scénář a režie Josef Tejkl, hudba Vlasta Pešek. Hrají Jan Dvořák (Doktor A. J. Ragin), Pavel Pešek (Pacient I. D. Gromov), Karel Syrůček (Michail Averjanyč), Antonín Fendrych (doktor J. F. Chobotov), Vlasta Pešek (Nikita), Pavel Švorčík, Jarmil Pešek a Jan Kratochvíl (Pacienti), Robert Kolakovský a Tomáš Langr (Zřízenci).
Záznam představení na 5. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v červnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 5. 1996
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:11:51

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':