Databáze českého amatérského divadla

Videa: Hradec Králové, ZUŠ Na Střezině, ...šejkspír..., CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


LDO ZUŠ Na Střezině Hradec Králové, William Shakespeare (tři úryvky ze hry Sen noci svatojánské): ...šejkspír... Režie Ema Zámečníková, překlad E. A. Saudek, dramaturgická úprava a výprava Ema Zámečníková a kolektiv souboru. Hrají Ondřej Drbohlav (Klubko - Pyramus), Matěj Kužel (Štěbenec - Thisbe), Ondřej Novák (Pevný - lev), Jiří Prokop (Poříz) a Josef Zámečník (Okápek - zeď - měsíček). Premiéra 26. 2. 1995.
Záznam představení na 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v červnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 6. 1995
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 0:46:41

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':