Databáze českého amatérského divadla

Videa: Plzeň, Naivně poetické divadlo, Párty na troskách deníku Malého lorda, CP Jiráskův Hronov 1994


Naivně poetické divadlo Plzeň, Karel Hynek: Párty na troskách deníku Malého lorda. Scénář Alena Dvořáková, režie kolektiv souboru. Hrají Miroslav Anton, Petra Borovanská, Ivo Jelínek, František Kaska, Petra Kosová, Jindřich Polívka, Irena Pudilová a Renata Vordová.
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, scénické žatvě českého amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v červnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 7. 8. 1994
Místo pořízení: Hronov, sál bývalého hotelu Slavie
Délka záznamu: 0:49:25
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':