Databáze českého amatérského divadla

Videa: Plzeň, V Boudě, LD, Jossile Golem, CP Jiráskův Hronov 1993


Spolkové loutkové divadlo V Boudě Plzeň, Ivan Nesveda: Jossile Golem. Režie Ivan Nesveda, realizace scény, kostýmů a úprava loutek Roman Bečka, Jiří Fiala a Hana Čížková. Hrají: Pavel Bernášek (Moušl, chrámový sluha), Vladimír Pech (Jehuda Ben Becabel - Low), Jiří Fiala (Jossile Golem), Alena Fialová (Chava, trhovkyně), Lucie Fialová (Rebeka, dcera Chavy), Hana Čížkvá (Rifka, prostitutka), Martin Fládr (Modche, trhovec) a Zdeněk Čížek (Chaske, žebrák).
Záznam představení na 63 Jiráskově Hronově 1993, scénické žatvě českého amatérského divadla se zahraniční účastí.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v květnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 13. 8. 1993
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo v Hronově
Délka záznamu: 1:03:09

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':