Databáze českého amatérského divadla

Texty: Modrý Kocour 2009 - pozvánka

Modrý kocour 2009


Vážení přátelé,

opět se hlásí váš oblíbený kocour. Srdečně vás zveme, přijeďte zahrát, přijeďte na čumendo či přátelsky posedět ke Karlu či do sklepení.
V letošním roce se setkáme již počtrnácté. Pro letošní rok je zvolen termín
čtvrtek 26. února–neděle 1. března 2009.
Podmínky účasti zůstávají pro všechny české soubory stejné. Proplácíme cestovné (4 Kč/km, u objednané dopravy fakturu, u vlastních nákladních vozů či autobusů, mikrobusů dohodou na místě) a ubytování, stravné si každý účastník hradí sám, objednanou stravu je nutno bez výhrady zaplatit.
Pro nehrající účastníky 250 Kč účastenský poplatek, cca 200 Kč ubytování (50 Kč klubovna – vlastní spacák), 60 Kč za jedno jídlo (jednotné pro všechny). Mohou nastat malé změny v částkách. Čtvrteční ubytování lze zajistit pouze ve vlastním spacáku.
Platby lze provádět pouze na místě, výjimkou jsou pouze dohodnuté faktury.
Festival je opět postupovým pro Šrámkův Písek a Celostátní přehlídku studentského divadla (místo konání není dosud určeno). Máme právo jeden soubor přímo nominovat, další doporučit s uvedením pořadí. Rádi bychom, aby byly opět dvě poroty – Mgr. Hulec, Dr. Christov, J. Tejkl, J. Stuchlík, Mgr. Haken….
Přihláška je upravena tak, aby mohla být po případném doporučení použita pro přehlídku celostátní.
Prosím přesně označte, zda se hlásíte jako soutěžní a na jakou přehlídku. Podle statutu mají přednost pro zařazení soubory soutěžní. Jelikož je o festival velký zájem a rádi bychom zachovali jeho úroveň a zároveň dali šanci novým souborům, zkuste podávat přihlášky spíše jako soutěžní, je-li to možné.
Tiskopis přihlášky pro soubory a inscenace naleznete ke stažení na www.turnov.cz/kultura/akce/kocour.htm.


Přihlášku pro nehrajícího účastníka (viz níže) nutno zaslat na adresu Petr Haken, Koněvova 1003, 511 01 Turnov nebo haken@gytu.cz. A to nejpozději do 20. února 2009!
Jméno jidlo: Č-V P-O P-V S-O S-V ubytování: Č P S
1.
2.
3.

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':