Databáze českého amatérského divadla

Texty: BRHELOVÁ, Eva: Brněnský sen, co prima lechtá na chodidlech - Večer dialogů aneb Od bolu do bolu až k tomu obolu. AS 2007, č. 2, s. 59-61.

Nejrozměrnější inscenací Prima sezóny bylo představení brněnského souboru pedagogicky vedeného Kamilou Olšaníkovou Uzavřená společnost při ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose v Brně s názvem Večer dialogů aneb Od bolu do bolu až k tomu obolu, neboť diváky provedlo koláží devatenácti dialogů, v nichž se objevilo na čtyřicet postav. Jednotlivé fragmenty po sobě jdoucích dramatických textů (autory jsou např. A. Schnitzler, R. Butler, C. Goldoni, A. Puget, J. Anouilh, F. G. Lorca ad.), oddělených hudebními předěly, spojuje téma mezilidských vztahů – pomíjivost a proměnlivost citových vztahů, skrytý boj partnerů.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':