Databáze českého amatérského divadla

Texty: DEJL, Jaroslav: Divadelní přehlídka Třebíč 10. dubna 2008 - 30 let na zlatém severu, Paměti českého polárního lovce a zlatokopa, Trampoty eskymáckého náčelníka. Deník dětské scény 2008, č. 0.

Soubor Hadr ZŠ Havlíčkova, Jihlava
Scénář vytvořen na motivy knih E. Welzl – 30 let na zlatém severu, R. Těsnohlídek – Paměti českého polárního lovce a zlatokopa, P. Sís – Trampoty eskymáckého náčelníka
Vedoucí souboru: Jana Krásenská a Alena Hromádková
Sympatický pokus o vytvoření encyklopedického hesla, obrazů a scének o slavném Čechovi. Skupina dětí si užívá tu více tu méně čitelně v příběhu o slavném Čechovi Welzlovi. Soubor pracuje se světlem, nadsázkou, zcizováním. Bohužel trochu je to nepřehledné, i když milé a zajímavé. Je to typ představení, které pomáhá ve vyučování.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':