Databáze českého amatérského divadla

Texty: Misionář - 2006;

(Vydáno dne 26. 12. 2006)
ČESKÁ TŘEBOVÁ - Týden před Vánoci patřil v klubu Modrý trpaslík hercům z rosického divadla Prádelna, kteří zde zahráli zajímavou hru s názvem Misionáři. Představení Misionáři je satirická komedie, která diváky přivedla do společnosti tří kosmonautů jejichž velice jednoduchým úkolem bylo seznámit vzdálené civilizace se životem na Zemi, vývojem člověka a vůbec se vším, co se v naší galaxii děje.

Komplikace přichází ve chvíli, kdy se zjistí, že jeden z kosmonautů není žena, ale muž. Právě absence něžného pohlaví činí ztvárnění lidského početí a vztahu mezi mužem a ženou těžkým oříškem. Celé divadelní představení bylo proloženo neopakovatelně komickými scénami. Závěr vytrhává diváka pomocí lineckého těsta ze zmatené cirkusové show a pomáhá mu klidnou atmosférou vyrovnat se s právě prožitým šílenstvím.

Související Soubory

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':