Databáze českého amatérského divadla

Texty: Turnov, Čmukaři, 2004 VOSTÁREK, Karel: 52. LCH - Kam se poděly kočičí jazýčky. AS 2003, č. 4

Na pořadu jsou Čmukaři z Turnova se svou pohádkovou detektivkou Kam se poděly kočičí jazýčky, a to jistě laťka zůstane vysoko. ... Módní přehlídka. Zajímavé. Vzápětí se na jevišti rozdávají role a rozvíjí se příběh detektiva amatéra poplety. Snažím se marně vystopovat anoncovanou detektivku, ale po detektivním napětí ani vidu ani slechu. Že by za tím byli trpaslíci, kteří se „z mosta do prosta“ objeví? Neorientuji se. Hlavní protihráč samozvaného detektiva, mocná čarodějnice Sáva, je nemastná neslaná, a celá inscenace jaksi bez chuti. Je mi líto nedotažené inscenace, ale protože vím, že Čmukaři jsou poctivci a dříči, mohu se těšit třeba napřesrok. Laťka zůstala vysoko a Čmukaři tentokrát pod ní prošli, aniž by se zachvěla, to se někdy stane i šampiónům.

VOSTÁREK, Karel: Dvaapadesát není pro chlapa i pro festival „žádný věk“. 52. LCH. Amatérská scéna 2003, č. 4, s. 11 – 17.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':