Databáze českého amatérského divadla

Texty: Opava, OPAL, VOSTÁREK, Karel: 52. LCH - Kocourkovské povídačky. AS 2003, č. 4

Kocourkovské povídačky divadla Opal z Opavy. Představení se rozjíždí docela slibně, byť se paraván a zajímaví dřevění maňásci v kombinaci s plošnými loutkami trochu ztrácejí v portále velkého sálu. Pásmo jednotlivých místních příběhů propojují pouze rekapitulující písničky, které samy o sobě nic podstatného nesdělují. Samotné situace v rovině loutek také nemají gradaci, natož spád rakvičkárny, byť v první povídačce se zdá blýskat na časy. Ale to je pouze zdání a vše končí pouze popisem. Herci hrají s chutí a sami se tím, co hrají, zřejmě baví, divák je na tom o něco hůř.

VOSTÁREK, Karel: Dvaapadesát není pro chlapa i pro festival „žádný věk“. 52. LCH. Amatérská scéna 2003, č. 4, s. 11 – 17.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':