Databáze českého amatérského divadla

Texty: Mladá fronta Dnes 1.10.1999, př.1

Dnešní otázka

EVĚ PETRŽELOVÉ,
ředitelce Základní umělecké školy v Blansku

Vaše škola pořádá tento víkend přehlídku divadelních souborů Blanenský divadelní podzim. Co je jeho největším magnetem a co byste jako organizátorka doporučila?
Je to už druhý ročník, a jak ukázal ten minulý, je přehlídka pro obecenstvo atraktivní. Přitažlivá je zřejmě její jedinečnost v našem okrese. Vystupují tu převážně dětské a studentské soubory. Letos se představí i lva Bittová s dívčím souborem Lelky, zajímavé bude vystoupení loutkového divadla C ze Svitav i představení Špičičky našeho souboru. Dadaistické vystoupení souboru ze ZUŠ Zlín s hudbou Jiřího Stivína přidá festivalu na originalitě.
(am)
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':