Databáze českého amatérského divadla

Texty: Citace k 5. ročníku Moravského festivalu poezie

Mladí lidé navazují vzájemná přátelství za nejrůznějších okolností. Festival poezie je jednou z nich, a přestože se jedná o soutěž, není vítězů ani poražených, je jen celek vyznavačů poezie, a tuto svoji lásku tlumočí slovy básníků.
Ing. Jiří Broll, zpravodaj 1/1969

I když letošní úroveň interpretací byla poměrně vysoká, přece jen se vyskytlo dost těch slabších, kteří pro finalisty nemohli být konkurencí. Domnívám se, že tato skutečnost je poplatná poznání, že s dobrou polovinou recitátorů nikdo nepracuje, nikdo jim nevěnuje pozornost. A tak bych alespoň, jako Dr. Justl před dvěma lety doporučil prostudovat si odbornou literaturu, věnovanou uměleckému přednesu.
Rudolf Pogoda, zpravodaj 5/1969
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':