Databáze českého amatérského divadla

Texty: Nymburk, Ladecký: Seznam předmětů divadelního oddělení Národopisné výstavy českoslovanské roku 1895.

Fotografie skupiny členů divadelního spolku Hálek v Nymburce.
Podobizna ředitelů a režisérů divadel. spolku Hálek v Nymburce.
Fotografie členů divadelního spolku Hálek v Nymburce. (Sl.Teklova a Zvěřinova - Eliška a Petřík ve Zvikovském rarášku; sl. Choděrova - Puk, sl. Kleinerova - Oberon ve Snu V noci svatojanské.; sl. Špoutilova a p. Pospíšil Salomena, Dačický ve Zvíkovském rarášku; sl. Špoutilova - Baruška ve Městě a vesnici; p. Lustig ,lord Babberley v Charleyově tetě; p. Vihan - Pecka v Jedenáctém přikázání; sl. Šimáčkova - Militka v Ženiších.)
Pořad her divadelního spolku Hálek v Nymburce.
Šest knih programů divadelniho spolku Hálek v Nymburce od r. 1860-1895.

LADECKÝ, Jan: Seznam předmětů divadelního oddělení Národopisné výstavy českoslovanské roku 1895. In Příspěvky k dějinám českého divadla. Praha, Div. odbor NVČs 1895, s.180 - 193. Následné uložení exponátů nezjištěno.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':