Databáze českého amatérského divadla

Texty: Informace o prvním ročníku

Kuks 21. - 24. 8. 2003. Vyzýváme divadelní soubory, které mají v repertoáru barokní tituly, aby přispěly ke svátku barokního divadla formou pouličního představení

Kuks 21. - 24. 8. 2003.

Agentura Gate, obec Kuks a Správa hospitálu v Kuksu pořádají první ročník festivalu Theatrum Kuks v celém areálu kukského údolí.

Vyzýváme divadelní soubory, které mají v repertoáru barokní tituly, aby přispěly ke svátku barokního divadla formou pouličního představení v těchto místech areálu:
Špitální zahrada * nádvoří * brána * lapidárium * ctnosti * neřesti * u hrobky * na louce * u neptunů na schodech * v aleji * u Herkomanna (davida a goliáše) * na Labi u mostu * v bývalé stodole, která se rekonstruuje na comoedien-haus aj.
Představení budou probíhat v době od 12.00 do 19.00 hodin.

Přihlášky souborů do 10. dubna 2003: Zuzana Milková, theatrum@post.cz, 608 524 563

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':