Databáze českého amatérského divadla

Texty: Situace 2004

80-ti členný soubor má svůj 19-ti členný výbor, který se pravidelně schází nejméně 1x za měsíc k řešení nejrůznějších úkolů. Tento výbor je volen na 2 roky na členské schůzi souboru. V roce kdy není členská schůze, se pořádá tajný výlet nebo jiná akce spojená se zábavou.
Kromě toho pořádá soubor každoročně Maškarní bál pro širokou veřejnost ( letos již osmý ).
Při konání Krajské přehlídky činoherního a hudebního divadla ( letos již pátá ), zajišťuje pro všechny účinkující, porotu a diváky občerstvení a pro účinkující soubory osobní průvodce po celou dobu konání přehlídky.
Hlavní činnost souboru je samozřejmě nastudování nejméně jedné divadelní hry za sezónu. V posledních letech jsou to však dvě premiéry do roka. Stálými režiséry jsou v současné době: Jiří Kubina, Jan Brož, Marcela Kollertová a Pavel Labík. Vzhledem k tomuto počtu režisérů je možno plánovat hlavní činnost souboru na dva roky dopředu tj. do konce roku 2004 jsou všechny termíny konání premiér již známy.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':