Databáze českého amatérského divadla

Texty: 60. narozeniny

Návrh na dopis Mgr. Marii Caltové s blahopřáním k 60. narozeninám


Vážená paní Caltová,

přeji Vám k Vašemu kulatému životnímu jubileu dobré zdraví, pohodu v osobním životě, radost a uspokojení ve Vaší práci dramaturga Divadla J.K. Tyla Plzeň, ale i v oblasti divadla amatérského, kterému se dlouhodobě a obětavě věnujete.
Chci Vám při této příležitosti poděkovat, že i přes značné pracovní vytížení amatérské divadlo systematicky kultivujete a obohacujete svými radami, zkušenostmi a erudicí. Ne nadarmo se o Vás mluví jako o dobré víle západočeského regionu, kde působíte jako poradkyně, lektorka a porotkyně krajských přehlídek. Poděkování náleží i za Vaši práci na přehlídkách národních. Obzvláště na Národní přehlídce amatérského činoherního divadla pro děti, kde vystupujete v roli členky poroty nebo její předsedkyně.
Věřím, že ve Vás bude amatérské divadlo nacházet oporu i v dalších letech a přeji, abyste v něm nacházela radost a zadostiučinění.


Návrh připravila:
Simona Bezoušková
10.3.2004

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':