Databáze českého amatérského divadla

Texty: JULÍNEK, Jan: Valašské křoví je plnoleté - ač v náhradním termínu. AS 4.8.2020.

Valašské křoví je plnoleté - ač v náhradním termínu

Vážení divadelní přátelé, větou z nadpisu jsem začínal pozvání na tradiční březnový ročník. Koronaokolnosti však vše změnily a Křoví bylo v den jeho zahájení zrušeno. Snad je však vše na dobré cestě...

Činoherní | Hudební | Krajské postupové přehlídky | Soubory | Studentské

…a bude možno jej uspořádat v náhradním termínu 10. – 13. září 2020

Tímto posunem však dochází k několika významným změnám.

Valašské křoví 2020 nebude postupové na Divadelní PIKNIK Volyně, ale na Popelku Rakovník.

Díky této změně bude letošní ročník dosti pohádkový. Máte na repertoáru pohádku a rádi byste se ještě v letošním roce zúčastnili festivalu? V tom případě je tady pro Vás Valašské křoví. Do soutěžního programu se tak mohou přihlásit všechny inscenace pro děti a mládež.

18. Valašské křoví bude mít i nesoutěžní část programu, který bude tvořen činoherními inscenacemi pro dospělé. V příloze posíláme přihlášku, která slouží pro postupové i nepostupové inscenace. Jsme rádi, že Valašské křoví může proběhnout a těšíme se na jeho netradiční podobu.

Autor: Jan Julínek

Přílohy:
Prihlaska-jtuf0
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':