Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Přijměte pozvání od Popelky ! AS 14.10.2019.

Přijměte pozvání od Popelky !

PROGRAM, VSTUPENKY A UBYTOVÁNÍ

Činoherní | Hudební

Celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež letos proběhne ve dnech 6. – 10. listopadu 2019 v Tylově divadle a Kulturním centru Rakovník.

V programu se můžete těšit na 9 nejlepších amatérských inscenací pro děti uplynulé sezóny, 1 inspirativní inscenaci a 1 kus v doprovodném programu.

Ke každému představení proběhne rozborový seminář za účasti čtyřčlenného lektorského sboru. Letos v něm zasednou: Kateřina Baranowska, Jaromír Hruška, Milan Schejbal a Zuzana Vojtíšková. Součástí rozborových seminářů opět budou i reflexe tří dětských skupin složených z žáků středních škol a 1. a 2. stupně základních škol.

Zájemcům o návštěvu přehlídky nabízíme ubytování v penzionu nebo ve vlastním spacím pytli. Jednotlivé vstupenky stojí od 50 do 100 Kč.

Objednávku pobytu naleznete: https://forms.gle/…AnpmQp9CTmR9

Přehlídku z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci s Královským městem Rakovník, Kulturním centrem Rakovník a DS Tyl Rakovník. Akce se koná pod záštitou ministra kultury PhDr. Lubomíra Zaorálka.

Další informace vám poskytne Simona Bezoušková, NIPOS-ARTAMA, tel.: 420 775 508 654, e-mail: bezouskova@nipos-mk.cz nebo Alena Mutinská, Kulturní centrum Rakovník, tel.: 420 775 667 552, e-mail: dramaturgie@kulturnicentrum.cz.

Autor: Amaterská Scéna

Přílohy: programový leták
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':