Databáze českého amatérského divadla

Texty: Chrudim, Loutkářská Chrudim 2019 — O souborech. Web Chrudimská beseda.

O souborech
Soubory v hlavním programu
Inscenace v hlavním programu bude reflektovat lektorský sbor ve složení:

Tomáš Jarkovský (autor a dramaturg, ČR), Jiřina Vacková (herečka, lektorka, ČR), Irena Marečková (scénografka a pedagožka, ČR), Michaela Homolová (režisérka a herečka, ČR), Tomáš Volkmer (výtvarník, ČR) a Jakub Hulák (odborný pracovník NIPOS-ARTAMA, ČR)

1) Loutková scéna Radost Strakonice / Deidre
Nominace z přehlídky Skupovy Strakonice

2) DDS při ZŠ Heliodora Píky, Štítina / Knoflík
Nominace z přehlídky Opavská rolnička 2019

3) Spolek loutkářů, Louny / O Smolíčkovi
Doporučení z přehlídky XXXIII. přehlídka amatérských loutkářů Louny

4) Broulananšu, Praha / Král stromů
Doporučení z přehlídky Pražská obvodní přehlídka dětských divadelních souborů, Radar

5) BUBU – klub dětské kultury, Vsetín / Princ (?)!
Doporučení z Přehlídky dětských divadel Uherské Hradiště-Vésky

6) Divadlo NA HOLOU, Hořovice / Všetečka
Nominace z přehlídky Pražský Tajtrlík 2019

7) Spolek loutek LOUTKINO, Brno / Rybář a velryba
Nominace z přehlídky Třebíčské loutkářské jaro 2019

8) Pod kloboukem, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou / Jak to chodí u medvědů
Doporučení z přehlídky Divadelní Setkání 2019 Hradec Králové

9) ZIP, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou / Zase-zase-zase
Doporučení z přehlídky Turnovský drahokam 2019

10) Rámus, Plzeň / D Š B 2019
Nominace z přehlídky Pimprlení 2019

11) Akafuňky, Praha / Prázdninové dobrodružství
Doporučení z přehlídky Pražský Tajtrlík 2019

12) Bazilisk DDM Spirála, Praha / Rok pana Goluži
Doporučení z přehlídky Opavská rolnička 2019

13) JAMkA – drumka, Opatovec / No Time For Losers
Doporučení Svitavský Dýchánek 2019

14) U kafíčka Akademie III. věku ZUŠ Turnov / Babičky a Bráška králík
Doporučení z přehlídky Turnovský drahokam 2019

15) MajTo, Žamberk / Ach, ach to divadlo…
Nominace z přehlídky Svitavský Dýchánek 2019

16) Mízou do dřeva, Hradec Králové / Kdyby se ztratili…
Nominace z přehlídky Divadelní setkání 2019 Hradec Králové

17) Divadlo na kliku, Liberec / Jak přišlo jaro
Doporučení z přehlídky Turnovský drahokam 2019

18) Loutkové divadlo V Boudě, Plzeň / Ošklivá princezna
Doporučení z přehlídky Pimprlení 2019

19) Loutkové divadlo V Boudě, Plzeň / Janek a kouzelná fazole
Doporučení z přehlídky Pimprlení 2019

20) Vozichet – Ruda Hancvencl / Malý, hubený a jednooký
Doporučení z přehlídky Turnovský drahokam 2019

21) Čmukaři, Turnov / Čert to vzal
Doporučení z přehlídky Turnovský drahokam 2019

22) SAL SČDO, soubory / 12. ročník soutěže individuálních výstupů s loutkou
Doporučení z postupového kola, které se uskutečnilo v rámci Celostátní přehlídky sokolských loutkových divadel v Přerově ve dnech 10.–12. 5. 2019.

23) 3. ročník loutkářské konzervatoře / Hrad smrti
Klauzurní představení.


Soubory v dalším programu a projektu
Open program Loutkářské Chrudimi 2019



Projekt "Open program Loutkářské Chrudimi 2019" je realizován s podporou Státního fondu kultury ČR.



1) Kohoutek, Chrudim / Milej pane, umřel soused
2) Studio SENior, Olomouc / Kráva v teleti
3) Odivo, Banská Bystrica, Slovensko / Aero
4) Studio DAMÚZA, Praha / Útěk / work - in - progress
5) Divadlo Dokola, Tábor / Vodnické štěstí
6) FixPoint, Paříž, Francie / Mahairas - The Great Knife / work - in - progress
7) Divadlo Bufet, Praha / Věci
8) Divadlo Bufet, Praha / Unhappy happy
9) Za dveřmi, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou / #kamarádi
10) Sleď pod kožichem, Praha / RAW
11) Naivní divadlo, Liberec / O HODINĚ NAVÍC aneb Potlach v hustníku
12) Divadlo Alfa, Plzeň / Tři siláci na silnici
13) Studio DAMÚZA, Praha / Honza Pták
14) Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA, Praha / Kar
15) Divadlo DRAK, Hradec Králové / Mimoň
16) Studio DAMÚZA, Praha / Já, ty a to
17) 100 opic, Praha / Pes a drak
18) Divadlo Continuo, Malovice / Zuna
19) Divadlo Continuo, Malovice / Mea culpa
20) Tomáš Jireček a Martin Hak, Pardubice, Choceň / bludištěM
21) Divadlo Víti Marčíka, Drahotěšice / Sněhurka a sedm trpaslíků
22) Divadlo Víti Marčíka, Drahotěšice / Moravské pašije
23) Nebezpečné divadlo, Praha / El kapitán
24) Bratislavské bábkové divadlo, Slovensko / Neviditelní
25) Bratislavské bábkové divadlo, Slovensko / Popolvár
26) Divadlo Líšeň, Brno / Spoutaný trávou
27) LD Maminy, Jaroměř / Kašpárek a princezna z jezera
28) Tomáš Kapsa, LS Před Branou, Rakovník / Skákavá princezna
29) Čmukaři, Turnov / Modrý Karkul
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':