Databáze českého amatérského divadla

Texty: Kadaň, KaDiBřez (Kadaňský divadelní březen) 2018 - program. Web Kulturní zařízení Kadaň.

KaDiBřez
KZ Orfeum
začátek: středa - 07. březen 2018 od 19:00 hod. * konec: středa - 28. březen 2018 do 22:00 hod.

Všechna představení se hrají od 19 hodin v KZ Orfeum a vstupenky na ně je možné zakoupit on-line nebo v Turistickém informačním centru. Vstupné na všechna představení (kromě premiéry Dokonalá svatba) je 80 Kč, zakoupit si můžete také abonentku na celý KaDiBřez za 200 Kč.

Po roce je tu opět pořádná porce ochotnického divadla! Na letošním KAdaňském DIvadelním BŘEZnu uvidíte čtyři komedie, které nenechají Vaši bránici v klidu.


Jak je důležité míti Filipa
7. března od 19 hodin
Jako první se Vám představí pražský divadelní spolek Naháči v mlze, který zahraje osvědčenou komedii z pera Oscara Wildea Jak je důležité míti Filipa. Hra s podtitulem lehkovážná komedie pro vážné lidi je plná ironie, sarkasmu i paradoxů a baví diváky na divadelních prknech už více než sto let.

Jak se Vám líbí Jak se Vám líbí
14. března od 19 hodin
I s druhým představením se dotkneme divadelní klasiky, a sice komedie největšího dramatika všech dob Williama Shakespeara Jak se Vám líbí. Divadelní klub Jirásek z České lípy ji zahraje netradičním způsobem, a přece velmi blízce tomu, jak vypadalo divadlo ve Shakespearově Globe Theatre – kromě vlastních postav hrají herci bez rekvizit a kulis řadu postaviček vedlejších, stejně jako zvířata, stromy, prostředí.

Vražda sexem
21. března od 19 hodin
Do třetice všeho dobrého si nenechte ujít ani crazy komedii Divadelního spolku Karla Čapka z Děčína Vražda sexem o muži, který nemůže najít sám sebe, a jeho praktické ženě. Když do domu ještě přidáme popletenou tetičku Dot, hysterickou pacientku a nečekanou návštěvu milenky, není divu, že se z domu stane blázinec, ve kterém nechybí ani vražda.

Dokonalá svatba
28. března od 19 hodin
Celý divadelní březen zakončí premiéra kadaňského divadla Navenek s názvem Dokonalá svatba.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':