Databáze českého amatérského divadla

Texty: VONDRUŠKOVÁ, Helena: 1969-2019 DS Vojan Libice nad Cidlinou. AS-aktuality, 7.1.2019.

1969-2019 DS Vojan Libice nad Cidlinou

DS Vojan nabízí v rámci oslav padesátiletého výročí založení spolku a jeho nepřetržité činnosti tato představení v Kulturním domě v Libici nad Cidlinou:

Činoherní | Dětské | Hudební | Loutkové | Soubory

Divadelní spolek Vojan Libice n. C. Vám nabízí v rámci oslav padesátiletého výročí založení spolku a jeho nepřetržité činnosti tato představení v Kulturním domě v Libici n. C.:

Leden

sobota 12.1.2019 v 18.00

Joseph Kesselring: Jezinky a bezinky aneb Arsenik a staré tety

DS bratří Mrštíků Boleradice Vstupné: 80,– Kč Jedna z nejslavnějších detektivních komedií světové dramatiky. Dvě starší elegantní dámy, sestry Abby a Marta, příjemné a pohostinné slečny, zvou podobně staré pány na bezinkové víno… V této rajské pohodě se však dějí věci nadmíru podezřelé… Možnost zakoupení dárkového poukazu na představení. Kontaktujte H. Vondruškovou 604283433 nebo dsvojan@gmail.com Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

neděle 13.1.2019 v 15.00

Tomáš Čivrný: Pohádky do hajan DERNIÉRA

DS Vojan Libice n. C. Vstupné: 50,– Kč První pohádku o loupežnících a druhou o králi, rybáři a nepoctivém rádci vypráví babička svým vnoučatům. Délka představení 45 minut. Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

Únor

Sobota 9.2.2019 v 15.00

Vlastimil Peška: Měla babka čtyři jabka

DS Vojan Libice n. C. Vstupné: 50,– Kč V každém jablíčku je skryta jedna pohádka: O koblížkovi, O dědečkovi a kožíšku, O zlé koze, O velké řepě. Pohádka s písničkami a velkými loutkami. Délka představení 45 minut. Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

Sobota 9.2.2019 v 18.00

„Beseda s osobností“ – Tomáš Töpfer, Martin Písařík, moderátor Milan Schejbal

Vstupné: 120,– Kč Tomáš Töpfer – herec, režisér, scenárista, pedagog DAMU, ředitel Divadla na Vinohradech. Účinkoval v řadě seriálů např. Život na zámku, Četnické humoresky, Nemocnice na kraji města, První republika. Martin Písařík – herec, dabér a moderátor. Většina lidí si ho spojí se seriálem Ordinace v růžové zahradě jako doktora Všetečku nebo s filmem Rok podvraťáků. Je znám také jako hudebník, zpívá a hraje na kytaru. Milan Schejbal – režisér a umělecký šéf Divadla A. Dvořáka Příbram, pedagog DAMU, lektor a porotce řady seminářů a přehlídek amatérského divadla. Možnost zakoupení dárkového poukazu na představení. Kontaktujte H. Vondruškovou 604283433 nebo dsvojan@gmail.com Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

Březen

Sobota 9.3.2019 v 19.00

Jiří Hlávka: Co vyprávěl Sepp Jörgen

DS Vojan Libice n. C. Vstupné: 80,– Kč Na známý příběh krysaře v městě Hammeln se podíváme očima rybáře Seppa Jörgena. Inscenace byla s úspěchem uvedena na Jiráskově Hronovu. V květnu 2019 bude reprezentovat ČR na mezinárodním festivalu seniorů v Německu. Možnost zakoupení dárkového poukazu na představení. Kontaktujte H. Vondruškovou 604283433 nebo dsvojan@gmail.com Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

Sobota 23.3.2019 v 15.00

Vlastimil Peška: O perníkové chaloupce aneb Jenom jako

DS Máj Praha Vstupné: 50,– Kč Klasická pohádka o Jeníčkovi a Mařence, perníkové chaloupce a zlé ježibabě a ježidědkovi v za doprovodu veselých písniček. Délka představení 45 minut. Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

Sobota 23.3.2019 v 19.00

Gabriela Preissová: Její pastorkyňa

DS Máj Praha Vstupné: 90,– Kč Společenské poměry se za posledních 127 let jistě změnily, ale lidé se svými základními životními motivy (láska, touha, nenávist, žárlivost) zůstávají pod svou moderní slupkou stejní. Fanatismus vs. láska. Dokáže i vás téměř 130 let stará hra přivést k zamyšlení a dojmout? S velkým úspěchem uvedl soubor tuto inscenaci na Jiráskově Hronovu 2018. Možnost zakoupení dárkového poukazu na představení. Kontaktujte H. Vondruškovou 604283433 nebo dsvojan@gmail.com Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

Duben

Středa 10.4.2019 v 19.30

Miroslav Horníček: Slaměný klobouk -PREMIÉRA

DS Vojan Libice n. C., režie: J. Vondruška Vstupné: 100,– Kč Slavná komedie o tom, co všechno zavinil kůň pana Fadinarda tím, že sežral jedné dámě klobouk, který si odložila, aby mohla setrvat ve velmi blízké společnosti jednoho poručíka. Tří hlavní hrdinové jsou ochotni udělat téměř cokoliv, aby zachránili čest té dámy s kloboukem. Možnost zakoupení dárkového poukazu na představení. Kontaktujte H. Vondruškovou 604283433 nebo dsvojan@gmail.com Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

Sobota 13.4.2019 v 19.30

Miroslav Horníček: Slaměný klobouk

DS Vojan Libice n. C., režie: J. Vondruška Vstupné: 100,– Kč Možnost zakoupení dárkového poukazu na představení. Kontaktujte H. Vondruškovou 604283433 nebo dsvojan@gmail.com Možnost rezervace místa v sále též u H. Vondruškové.

Další představení budou v rámci přehlídky Libický divadelní podzim 2019. Těšít se můžete na adventní koncert Harmonie 1872, na Maryšu Divadla A.Dvořáka Příbram – hraje T. Töpfer, A. Fixová a další.

Autor: Helena Vondrušková
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':